• Turistická ubytovňa

• Cenovo výhodné ubytovanie v Poprade (foto izieb pod textom)

Turistická ubytovňa Poprad je súčasťou Strednej odbornej školy remesiel a služieb v Poprade, situovanej v atraktívnej časti podtatranského mesta Poprad, len 10 minút pešou chôdzou od známeho aquaparku AquaCity Poprad s termálnou vodou a špičkovými wellness službami. Vďaka blízkemu zimnému štadiónu si tu prídu na svoje aj milovníci hokeja a hudobných vystúpení slovenských či zahraničných muzikantov a skupín. Výborná poloha ubytovne vo vzdialenosti 10 minút pešou chôdzou od historického centra mesta.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v jednotlivých izbách Turistickej ubytovne Poprad, ktorá počas školského roku disponuje 37 voľnými 2, 3, 5 a 6  lôžkovými izbami a v letnom období (kedy ju opúšťajú študenti stredných a vysokých škôl) ďalšími 33 dvoj a trojlôžkovými izbami. Na každej izbe sa okrem pohodlných postelí nachádzajú skrine, pracovný stôl so stoličkami a police. Osem celoročne dostupných izieb navyše disponuje televízorom, chladničkou s mrazničkou a taktiež vlastnou kúpeľňou (bez toalety). Vo všetkých ostatných izbách majú hostia k dispozícii len umývadlo. Na chodbách ubytovne sa nachádzajú spoločné kúpeľne so sprchami ako aj samostatné toalety pre všetkých ubytovaných hostí. Na prípravu domácej stravy tu môžete využívať taktiež spoločné plne zariadené kuchynky, vybavené rúrou s varnou doskou, chladničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným kuchynským riadom.

Stravovanie je možné v okolitých reštauráciách s ponukou pestrého a bohatého menu.

Kontakt:                                                                     Prevádzková doba – kancelária, pokladňa:

tel.:                  +421 527 721 876                                pondelok – piatok        7:00 – 15:30

e-mail:             sos.okruzna.vo@gmail.com

Minimálna kapacita:

1 osoba

Maximálna kapacita:

104 osôb

Rozloženie spálni:

12x2, 23x3, 1x5, 1x6

Vybavenie spálni:

8 izieb disponuje sprchou, TV, chladničkou

WC: