• Základné informácie

• Kliknutím na konkrétneho zamestnávateľa sa "dostaneš" na stránku zamestnávateľa, kde na Teba čakajú podrobné informácie o duálnom vzdelávaní - postup krokov,  registračný formulár, motivačné videá, benefity ale aj požiadavky zamestnávateľa .

Registračný formulár môžeš vypísať aj ručne,  tlačivo Ti na požiadanie doručíme.

Bližšie informácie:

• sekretariát školy:     +421 052 77 21 876                  +421 052 77 22 640
          • majster odborného výcviku       0907 137 076

Deichmann obuv

09.03.2022 11:10

Už viac ako 100 rokov vedie firmu rodina Deichmann a jej expanziu financuje výhradne z vlastných zdrojov. Vďaka nezávislosti na bankových inštitúciách môže firma poskytovať istotu zamestnania všetkým pracovitým kolegyniam a kolegom – od praktikantov až po vedúcich pracovníkov.

Dôraz kladieme na spravodlivé a partnerské zaobchádzanie so svojimi  obchodnými partnermi. Spoločnosť Deichmann sa cíti byť viazaná svojim Etickým kódexom.

Časť svojho hospodárskeho zisku investuje spoločnosť Deichmann do nespočetných sociálnych projektov doma i v zahraničí. Tieto iniciatívy siahajú od podpory pre znevýhodnených mladistvých až po pomoc zamestnancom v núdzi.

09.02.2021 18:14

COOP Jednota Slovensko je najstarším obchodným systémom na  Slovensku.  roku 1845 založil Samuel Jurkovič prvé družstvo na Slovensku (Spolok gazdovský)a roku 1869 založil Samuel Ormis v Revúcej prvý Potravný spolok – predchodcu družstevného maloobchodu. Odvtedy jeho kontinuita nebola prerušená a prešiel mnohými zmenami, až sa vyprofiloval na tradičný moderný maloobchod – COOP Jednotu.

09.02.2021 18:09

Učte sa a rozvíjajte.

V Tescu radi vidíme ostatných rozvíjať sa a učiť sa niečo nové. Nezáleží na tom, či chcete vo svojej kariére stúpať vyššie, alebo sa zlepšovať na svojej existujúcej pozícii. Máme príležitosť k učeniu pre každého.

09.02.2021 18:08

Si žiak alebo žiačka základnej školy?

Hľadáš úspešnú spoločnosť, v ktorej môžeš absolvovať praktickú časť duálneho vzdelávania? Chceš sa vzdelávať s našou podporou a mať istotu zamestnania? Využi šancu spoznať procesy, postupy a úlohy v obchodnej spoločnosti a staň sa súčasťou nášho tímu!

09.02.2021 18:00